П'ятниця, 06 грудня 2019

Разговор с вице-премьером и министром начинается отнюдь не с того вопроса, который ему хотелось бы услышать. Что поделать, если фамилию Зубко несколько дней склоняли на все лады после знаменитого бранного перфоманса премьер-министра? Так что приходится терпеть и ждать, пока журналисты перейдут к профильным заботам Геннадия – региональному развитию, строительству и ЖКХ...А уж после этого – и к семейному бизнесу вице-премьера...

Асоціація виробників та постачальників газового обладнання є господарською асоціацією і утворена як добровільне, недержавне, договірне, неприбуткове об’єднання виробників та постачальників газового обладнання.

У Луцьку відкриють перший в Україні консультаційний центр для тих, хто хоче зробити свої будинки енергоефективними.

Доходи від продажу наркотиків, зброї, торгівлі людьми та інших видів кримінальної діяльності, які контролює мафія, просто меркнуть на тлі того, скільки отримує найбагатша мафія в Україні - комунальна.

З метою забезпечення соціального захисту та комплексного підходу до врегулювання питань, пов’язаних з оплатою послуг з управління багатоквартирним будинком та соціальним захистом громадян.

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення “Про організаційно-правові заходи щодо утворення наглядових рад комунальних підприємств Київської міської ради”. Про це нам стало відомо з офіційного сайту Київської міської ради.

Уряд визначив процедуру списання з балансу міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, державними підприємствами та органами місцевого самоврядування багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності. Про це пишуть на сайті Мінрегіону.

6 березня 2016 року в гостях Громадського радіо побував голова Громадської ради при Мінрегіоні Павло Міхайліді. Разом з ведучими програми "Київ-Донбас" Олегом Білецьким і Олексієм Бурлакова експерт поговорив про роботу очолюваного ним консультаційно-дорадчого органу при Мінрегіоні, а також реформу житлово-комунального господарства.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України впроваджує політику оптимізації та удосконалення роботи державних підприємств, у тому числі, шляхом оновлення управлінських кадрів.

Павло Міхайліді - голова Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, президент Спілки кризових менеджерів України. Питаннями ЖКГ опікується ще з 1995 року, за цей час займав багато керівних посад різних організацій. Павло Міхайліді має свою думку з приводу розвитку житлово-комунальної сфери, якою він і поділився з редакцією журналу “ЖКГ”.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...