Субота, 18 січня 2020

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші 69 проектів з відновлення та ремонту шкіл, дитячих садочків, лікарень, реабілітаційних центрів та адміністративних будівель визначено та затверджено Урядом на суму 628 млн. грн

Прийняття розробленого Мінрегіоном на основі Регламенту ЄС 305/2011 законопроекту, що впроваджує європейську систему технічного регулювання у будівельній галузі та єдині стандарти на будівельному ринку, створить сприятливі умови для розвитку бізнесу та покращить інвестиційний клімат в Україні.

Черговим етапом поглиблення співпраці Держмолодьжитла з органами місцевого самоврядування стало засідання 23 лютого 2017 року Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування (АМУ) в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку.

 

Офіс підтримки та впровадження реформ (RST) координуватиме три напрями: реформа житлово-комунального господарства, реформа будівельної галузі, реформа апарату міністерства.

Україні потрібен Фонд ЕЕ!

Сьогодні серед фахівців енергосектору економіки України тривають дискусії стосовно деталей створення Фонду енергоефективності.

У Мінрегіоні за участі провідних експертів обговорили концепцію з оптимізації системи територіальної організації влади та утворення нової територіальної основи для розміщення органів виконавчої влади та інших державних органів.

Кабінет Міністрів України затвердив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 4 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи».

Міжнародне співробітництво між Україною і Фінляндією у сфері ЖКГ відбувається за ключовими напрямками, зокрема у сфері переробки сміття та у заходах з енергоефективності. Про це наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Едуард Кругляк під час виступу на Фінському Дні енергетики в Києві.

Сьогодні у Мінрегіоні відбулось нагородження відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Питання забудови Києва сьогодні обговорили в Мінрегіоні під час зустрічі з учасниками громадської акції. Громадські діячі підготували пропозиції щодо шляхів вирішення найбільш гострих проблем забудови міста та передали їх до Мінрегіону.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...