П'ятниця, 06 грудня 2019

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під керівництвом голови Громадської ради Павла Міхайліді відбулося перше засідання експертної групи з питань теплоенергетики.

25 квітня 2017 року Києві пройшов практичний семінар на тему: "Сучасні умови будівництва, проектування та експертиза проектів дозвільні процедури, ліцензування та контроль".

"При вирішенні проблем розміщення тимчасових споруд необхідно враховувати інтереси суспільства, повинен бути архітектурний підхід і підхід з точки зору безпеки громадян" - про це заявив голова Громадської ради при Мінрегіоні Павло Міхайліді.

15 березня 2017 року голова Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Павло Міхайліді провів засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». 

15 березня 2017 року в День захисту прав споживачів голова Громадської ради Павло Міхайліді взяв участь у засіданні круглого столу на тему: "Масштабна фальсифікація будматеріалів: більше 80% перевіреного фасованого цементу виявилися підробкою", яке пройшло в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ і було організовано Всеукраїнською громадською організацією "Союз споживачів України"

Ні для кого не секрет, що проблема незавершеного будівництва в Україні виникла давно. На сьогоднішній день в Україні налічується близько 17 тис. об'єктів, що будуються, але при цьому більше 50% будівництва заморожено - загальна площа зупинених будівництв становить понад 5,5 млн кв. м

2 березня 2017 року Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України під керівництвом заступника голови Громадської ради Валерія Ковалюка відбулося засідання Комітету з питань житлового та комунального господарства.

27 лютого 2017 року Мінрегіоні відбулося засідання з приводу подальшої співпраці між представниками асоціацій інженерів-консультантів Німеччини та України.

У Мінрегіоні відбулося засідання робочої групи, на якій обговорили питання вдосконалення ліцензійних умов для нежитлового будівництва: Торгово-розважальні, спортивні споруди, ресторани, а також для спеціалізованих будівельних робіт (монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування).

17 листопада 2016 р. під керівництвом члена Громадської ради Віри Губанової відбулося засідання експертної групи з питань внутрішньо переміщених осіб.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...