Вівторок, 24 вересня 2019

28 березня 2018 року у Мінрегіоні відбувся круглий стіл на тему: «Стан підготовки проекту Державних будівельних норм «Газопостачання» та його відповідність міжнародно-визнаним принципам нормування» за участі Асоціації виробників та постачальників газового обладнання.

20 жовтня у Рівненській обласній державній адміністрації України відбувся круглий стіл на тему: "Проблемні питання інвестиційної діяльності в будівництві", організаторами якого виступили Громадська рада при Мінрегіоні і Рівненська обласна державна адміністрація України.

12 жовтня 2016 року в Торгово-промисловій палаті України відбулося засідання круглого столу на тему: «Тверді побутові відходи: поводження, перспективи комплексної переробки, бар'єри та законодавчі ініціативи».

Спільна нарада в КОДА

П'ятниця, 18 березня 2016 16:58

18 березня 2016 року в залі засідань Київської обласної державної адміністрації відбулася спільна нарада Громадської ради при Мінрегіоні та Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації.

2 березня в ІА "Укрінформ" відбулося засідання круглого столу на тему: "Становлення і розвиток спроможної територіальної громади м Київ", організаторами якого виступили Громадська рада при Мінрегіоні, Громадська рада при Київській міській державній адміністрації та Громадська організація «Громадська рада самоврядування».

25 лютого в виконкомі Запорізької міської ради відбулася зустріч голови Громадської ради Павла Міхайліді з заступниками міського голови Сергієм Мішок і Анатолієм Пустоваровим.

4 лютого 2016 року в Артемівській міській раді відбулася зустріч Павла Міхайліді з мером Олексієм Ревою, на якій обговорили успішність реалізації програм відновлення Донбасу та інших проектів з реформування місцевого самоврядування та житлово-комунального господарства в місті, питання адаптації та працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб.

28 січня 2016 року у приміщенні міської ради Краматорська відбулася зустріч голови Громадської ради Павла Міхайліді з мером м.Краматорська Андрієм Панковим.

17 грудня в Мінрегіоні відбувся круглий стіл з питання висотної забудови історичної території на місці Сінного ринку. Модератором заходу виступив голова ради - Павло Міхайліді.

В Краматорській міській раді відбулася зустріч Павла Міхайліді з активом Громадської ради при Краматорському виконавчому комітеті міської ради. Представники інститутів громадянського суспільства говорили про майбутнє системи регулювання правовідносин в управлінні багатоквартирними будинками і реформу регулювання містобудівної діяльності.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...