П'ятниця, 06 грудня 2019

Онлайн-трансляції

Шановні друзі!

Тут будуть транслюватись Онлайн-трансляції заходів Громадської ради при Мінрегіоні України.

Слідкуйте за нашими анонсами.

 

online-mini.png

 

Громадська рада при Мінрегіоні України організовує і проводить трансляції засідань за круглим столом, семінарів, конференцій та громадських слухань.

Онлайн відеонаради - іноваційний варіант стандартного відеоконференцзв'язку, який зручний тим, що не вимагає встановлення і використання спеціального програмного забезпечення. Цей онлайн-сервіс відмінно підходить для проведення оперативних нарад та спільного обговорення різних питань c колегами і партнерами з інших регіонів держави, а також із залученням міжнародних експертів.

У нашій системі відеоконференції може взяти участь будь-яка людина, незалежно від її місцезнаходження. Крім того, за допомогою системи можна влаштовувати голосування, за результатами якого формуються спеціальні звіти, спільно вивчати підготовлені документи та презентації, які виводяться на екран.

За допомогою цієї системи легко можна організувати онлайн-заходи самого різного формату: від презентацій і виступів, до різних навчальних програм - лекцій, семінарів або майстер-класів. Приймати участь в них одночасно може необмежена кількість користувачів з різних точок планети, причому сам захід може бути як доступним для всіх бажаючих, так і закритим, призначеним лише для вузької аудиторії.

Такий підхід значно мінімізує витрати і дозволяє сформувати позитивний імідж сучасної високотехнологічної асоціації бізнесу.

Організація трансляцій:
З питань організації трансляцій, будь ласка звертайтеся до Ганни Гриценко:

Тел: +38 (044) 209-77-12
E-mail: pr.gromrada@gmail.com