П'ятниця, 06 грудня 2019

Довідкові матеріали

Довідкова інформація містить посилання на законодавство України, яке регулює діяльність громадських рад, проекти нормативно-правових актів, що мають важливе значення для розвитку громадянського суспільства, вдосконалення механізмів децентралізації влади, регулювання містобудівної діяльності та реформування житлово-комунального господарства України, а також аналітичні документи, які можуть бути цікавими для використання в роботі спілок і асоціацій, об'єднань підприємців, саморегулівних організацій.

Аналітика та дослідження Громадської ради - це якісна і актуальна інформація, підготовлена самостійно або за участі партнерів та оперативно надана членам Громадської ради стосовно цікавлячих її питань.

За Вашим запитом можуть бути підготовлені наступні матеріали:

  • Бріфи - короткі аналітичні документи з цікавлячої Вас теми або питання, що містять аналіз ситуації і прогноз відносно її можливого розвитку.
  • Аналітичні огляди - документи, що містять огляд ключових проблем і тенденцій громадянського суспільства, а також вивчення досвіду найбільш успішних об'єднань у вирішенні актуальних для Вас проблем. Огляди спрямовані на підвищення професійного рівня та ефективності менеджерів вищої і середньої ланки інститутів громадянського суспільства.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...