П'ятниця, 06 грудня 2019

Приєднатись

Громадська рада при Мінрегіоні України представляє реальний механізм взаємодії з владою. Саме цей механізм лежить в основі системи створення сприятливих умов для участі суспільства у формуванні та реалізації державної політики, а також впливу на рішення органів влади.

Використовуючи колективний розум і добре налагоджену взаємодію з центральними органами влади, Громадська рада впливає на формування законодавчої бази. Рішення і рекомендації, вироблені Громадською радою, представляються до обговорення в Мінрегіон України.

Сила і ефективність Громадської ради залежить від кількості та активності її учасників. Іншими словами, у суспільства є цивілізований, визнаний у всьому світі інструмент впливу на проведення реформ в країні. Кількість звернень до влади з метою поліпшення ефективності взаємодії громадських організацій і влади неминуче переростає у якісні зміни суспільного середовища, і, в кінцевому підсумку, прискорює формування повноцінного громадянського суспільства.

Що потрібно для того, щоб приєднатися до роботи Громадської ради?

Щоб приєднатися до нашої роботи необхідно:

  • ознайомитись з Положенням про Громадську раду;
  • провести первинні переговори з головою комітету, комісії або експертної групи;
  • написати на нашу адресу лист із коротким викладом питань співробітництва або бажання працювати в комітетах, комісіях або експертних групах *;
  • заповнити та надати анкету з контактними даними.

* - особи, які не є членами Громадської ради, в роботі комітетів, комісій та експертних груп беруть участь з правом дорадчого голосу. Запрошуємо до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку держави і бажає прийняти участь у цій великій і важливій, соціально значущій роботі.

Звертайтеся до нас з будь-якими пропозиціями за наступними контактами.

Працюємо в інтересах суспільства, на благо України!

 

icon-info-mal

 

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких співтовариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі - інститути громадянського суспільства).

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування з кандидатів, що добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.

Термін повноважень складу громадської ради - два роки.

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.