Вівторок, 24 вересня 2019

Всеукраїнський семінар на тему: «Дозвільні процедури та особливості ліцензування у будівництві. Паспортизація. Безпека експлуатації будівель і споруд: нові вимоги законодавства»

Середа, 13 червня 2018 15:12

12-13 червня 2018 року у місті Київ відбувся Всеукраїнський семінар на тему: "Дозвільні процедури та особливості ліцензування у будівництві. Паспортизація. Безпека експлуатації будівель і споруд: нові вимоги законодавства".

Організаторами семінару виступили: Громадська рада при Мінрегіоні, Конфедерація будівельників України,Будівельна палата України та Асоціація експертів будівельної галузі.

На семінарі за участю представників ДАБІ, Громадської ради при Мінрегіоні та інших фахівців галузі розглядались такі основні блоки питань:особливості ліцензування у будівництві, контроль за ліцензійними умовами, дозвільні процедури у будівництві, контроль за будівництвом, періодичне обстеження об’єктів, введених в експлуатацію, паспортизація об’єктів, вимоги з охорони праці на будівельних майданчиках.

Протягом семінару з учасниками працювали експерти будівельної галузі: Юрій Васильченко, Сергій Шевченко, Анатолій Нечепорчук, Марина Величко, В'ячеслав Суботін та Олексій Кулагін.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...