Вівторок, 24 вересня 2019

Регіональний семінар-практикум на тему: "Важливі акценти обліку та оподаткування для підприємств ЖКГ-2018. Основи комерційного обліку" (м.Дніпро)

Четвер, 07 червня 2018 15:09

7 червня 2018 року у місті Дніпро відбувся регіональний семінар-практикум на тему: "Важливі акценти обліку та оподаткування для підприємств ЖКГ-2018. Основи комерційного обліку".

Організаторами семінару виступили: Центр бізнес-освіти в будівництві та ЖКГ за підтримки Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Комітету з питань підприємництва в сфері житлового та комунального господарства при ТПП України.

В ході дискусії були отримані роз’яснення окремих положень законодавства щодо обліку і оподаткування та проектів нормативно-правових актів по реформуванню житлово-комунального господарства та основ комерційного обліку.

Протягом дня учасникам семінару про нововведення та особливості обліку та оподаткування для підприємств ЖКГ у 2018 році розповідала сертифікований аудитор Людмила Гонтар, а також керівник сектору "Централізоване теплопостачання" офісу підтримки реформ при Мінрегіоні Володимир Галанюк.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...