П'ятниця, 15 листопада 2019

"При вирішенні проблем розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на першому місці повинні бути інтереси суспільства, повинен бути архітектурний підхід і безпека" - Павло Міхайліді

Четвер, 30 березня 2017 13:16

"При вирішенні проблем розміщення тимчасових споруд необхідно враховувати інтереси суспільства, повинен бути архітектурний підхід і підхід з точки зору безпеки громадян" - про це заявив голова Громадської ради при Мінрегіоні Павло Міхайліді.

Нарада з питань нормативного регулювання сфери розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності пройшла сьогодні в Мінрегіоні під керівництвом заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.Точку зору голови Громадської ради при Мінрегіоні розділили й інші учасники наради, наголосивши, що в економічно розвинених країнах кількість тимчасових споруд зведено до мінімуму, що говорить про високий рівень та якість життя населення. Так, виконавчий директор Конфедерації будівельників України Віталій Грусевич підкреслив у своєму виступі: "Ми бачимо сьогодні, що ті міста, країни, які позбулися тимчасових споруд стали виглядати набагато краще і красивіше. Тимчасові споруди повинні зводиться для забезпечення проведення будь-яких заходів, на те вони і тимчасові" - уточнив Віталій Грусевич.

Голова Громадської ради при Державній регуляторної службі України Сергій Доротич запропонував ввести мораторій на знесення тимчасових споруд на законодавчому рівні, щоб запобігти можливим негативним наслідкам. Він сказав, що такі дії при знесенні МАФів в регіонах сьогодні супроводжуються силовими заходами і конфліктами, що неприпустимо.

Для вирішення цієї проблеми учасники наради планують врахувати всі зауваження, попрацювати з земельними кодексами і найближчим часом провести відкриту нараду з вирішення проблемних питань з МАФами.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...