Вівторок, 24 вересня 2019

Затверджено склад учасників установчого засідання щодо формування Громадської ради при “Держмолодьжитло”

Середа, 15 березня 2017 15:11

15 березня 2017 року голова Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Павло Міхайліді провів засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». 

В ході засідання члени ініціативної групи затвердили склад учасників установчих зборів Громадської ради та обговорили порядок проведення цих зборів.

До складу учасників установчого засідання для формування складу Громадської ради при Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву включено 23 представника від громадських об'єднань. Детальна інформація про представників установчих зборів оприлюднена на офіційному сайті Держмолодьжитла в розділі "Громадська рада".

Нагадаємо, що збори з формування складу Громадської ради при Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву відбудуться 22 березня 2017 об 11.00 за адресою: м. Київ, вул. Кривоноса, 2а в залі засідань 4 поверх. Реєстрація уповноважених представників громадських організацій здійснюватиметься в період з 10 год. 00 хв. до 10 год. 45 хв. (При собі мати документ, що засвідчує особу).

Громадська рада при Фонді формується на виконання рішення наглядової ради Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» з метою забезпечення участі громадян в здійсненні громадського контролю за діяльністю фонду.

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...