П'ятниця, 15 листопада 2019

Співпраця Держмолодьжитла з органами місцевого самоврядування поглиблюється

Четвер, 23 лютого 2017 11:16

Черговим етапом поглиблення співпраці Держмолодьжитла з органами місцевого самоврядування стало засідання 23 лютого 2017 року Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування (АМУ) в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку.

 

В рамках засідання Секції АМУ з питань соціального захисту населення обговорювали питання реалізації державної політики у сфері забезпечення молоді житлом. Зокрема, мова йшла про стан житлової політики в Україні та ті виклики, які доводиться вирішувати в її межах державі.

Перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний зазначив, що одним з найнебезпечніших викликів, які постають нині перед державою, є втрата надії на побудову свого майбутнього у власному житлі сотень тисяч черговиків та молодих фахівців, які внаслідок цього залишають країну.

«Малі населені пункти України вже зіштовхнулися з проблемою депопуляції та її наслідками. В деяких місцях ця проблема призвела до повного зникнення населених пунктів з мапи нашої країни. Нажаль, ця проблема може набути і загальнодержавних масштабів. Тож, вирішувати її треба як на загальнодержавному, так і на місцевому рівні», — сказав Сергій Комнатний.

За словами Сергія Комнатного, з необхідністю посилення напрямку щодо житлового забезпечення громадян вже погодились очільники багатьох українських міст, які запровадили житлові програми, які доручено реалізовувати Фонду «Держмолодьжитло». Користь від запровадження подібних програм доведена на практиці.

Під час свого виступу Перший заступник голови правління Держмолодьжитла запропонував керівникам міст співпрацю щодо вирішення житлового питання громадян.

Прикладом для співпраці стало укладання Меморандуму між Уманською міською радою, Держмолодьжитлом та Черкаським регіональним управлінням Держмолодьжитла, який покликаний посилити захист житлових прав громадян міста Умань через запровадження інноваційних механізмів, спрямованих на вирішення житлових проблем населення міста, подальший розвиток місцевого самоврядування, будівельної галузі та пов’язаних з нею галузей народного господарства.

Джерело

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...