Вівторок, 24 вересня 2019

Громадська рада при Мінрегіоні починає проводити заходи в регіонах країни

Четвер, 20 жовтня 2016 20:07

20 жовтня в Рівненській обласній державній адміністрації України відбувся круглий стіл на тему: "Проблемні питання інвестиційної діяльності в будівництві", організаторами якого виступили Громадська рада при Мінрегіоні і Рівненська обласна державна адміністрація України.

Круглий стіл провели голова Громадської ради Павло Міхайліді і перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Юрій Приварський.

У заході взяли участь член Громадської ради, член президії Будівельної палати України, заслужений будівельник України Анатоль Кармінський, заступник директора Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації Вадим Бобріков, начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції України в Рівненській області Ігор Мічуда, представники Громадської ради при Рівненській облдержадміністарції, контролюючих органів та органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, забудовники-підрядники, провідні архітектори, експерти і ЗМІ Рівненської області.

Під час круглого столу Павло Міхайліді розповів про роботу, яка проводиться Мінрегіоном спільно з Громадською радою в частині урядових ініціатив з дерегуляції господарської діяльності в питаннях містобудування. Так, він поінформував присутніх про робочу групу міністерства, в яку він входить, і озвучив пропозиції, які готуються для розгляду Мінрегіоном, Кабміном і Верховною Радою України, а також відповів на запитання учасників в частині усунення колізійних питань у містобудівному законодавстві.

Голова ради закликав усіх бажаючих представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у формуванні та реалізації державної політики, що відноситься до сфери компетенції Мінрегіону, приєднавшись до роботи експертних груп Громадської ради.

Основним доповідачем круглого столу був член Громадської ради, член президії Будівельної палати України, заслужений будівельник України Анатоль Кармінський, який поділився практичними питаннями інвестиційної діяльності в будівництві. Зокрема, він озвучив основні проблеми у містобудівній діяльності, серед яких: слабка нормативно-правова база, яка не дає чітких визначень основних понять містобудівної сфери; корупційні схеми, прописані в нормах; невідповідність державних стандартів існуючих умов містобудування. Заслужений будівельник України також дав деякі рекомендації щодо застосування законодавства і відповів на запитання учасників заходу.

В рамках круглого столу про обсяги інвестицій в будівництві Рівненської області розповів перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Юрій Приварський, який повідомив, що за січень-червень 2016 року обсяг капітальних інвестицій в житлове будівництво області склав - 518 млн. Гривень. Також він додав, що в цьому році планується будівництво та відновлення 20 об'єктів соціального значення.

ДОВІДКОВО:
Для здійснення ефективної взаємодії Громадської ради при Мінрегіоні з представниками місцевих громадських об'єднань і бізнесом, проводяться виїзні засідання та круглі столи в регіонах України. Метою таких заходів є обговорення питань державної політики, що відноситься до компетенції Громадської ради при Мінрегіоні, а також встановлення контактів між представниками місцевих інститутів громадянського суспільства та Громадською радою при Мінрегіоні для спільного вирішення питань розвитку галузей і залучення громадян до участі у формуванні та реалізації державної політики щодо питань регіонального розвитку, містобудування та житлово-комунального господарства.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...