П'ятниця, 15 листопада 2019

Формується пул експертів Громадської ради

Понеділок, 17 жовтня 2016 08:50

Громадська рада при Мінрегіоні запрошує експертів, представників неурядових організацій, всіх зацікавлених осіб взяти участь у формуванні та реалізації державної регіональної політики, державної житлової політики і політики у сфері будівництва, архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства.

А також для участі у формуванні державної політики в сфері архітектурно-будівельного контролю та нагляду, контролю у сфері житлово-комунального господарства, у сфері інформатизації, електронного управління, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства, у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Таке рішення було прийнято під час другого засідання Громадської ради, яке пройшло 28 вересня в Мінрегіоні.

Нагадаємо, в структурі Громадської ради при Мінрегіоні функціонує три постійно діючі робочі органи: комітет з питань регіонального розвитку та місцевого самоврядування, комітет з питань містобудування та комітет з питань житлового та комунального господарства.

Рада вже почав створювати експертні групи, з питань внутрішньо переміщених осіб, з питань децентралізації та територіальної організації влади, з питань запобігання корупції, з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики, щодо комплексного врегулювання проблем у сфері поводження з відходами, а також про комплексного вирішення проблем обслуговування і ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж, в раді вже функціонують експертна група з підготовки пропозицій щодо законодавчого та технічного забезпечення впровадження і функціонування систем обліку та телеметрії, систем телемеханіки і автоматизованих систем дистанційного керування технологічними процесами (АСУ ТП) газо-, водо-, теплопостачання і водовідведення .

Згідно з Положенням про Громадську раду, в експертних групах можуть працювати і не члени ради, представники інститутів громадянського суспільства і незалежних експертів, використавши таким чином своє право на участь у формуванні та реалізації державної політики.

Члени ради розуміють, що 35 осіб, з яких складається консультаційно-дорадчий орган при Мінрегіоні не може в повній мірі представити якісну експертну пропозицію Мінрегіону для підвищення ефективності державної політики у таких важливих сферах, як регіональний розвиток, питання містобудування та житлово-комунального господарства.

З урахуванням проведених реформ, рада потребує збільшення свого експертного потенціалу, тим більш що на установчому засіданні по формуванню Громадської ради брало участь близько двохсот осіб, які бажають взяти участь в роботі цього органу.

"Для всіх бажаючих і небайдужих громадян, наші двері відкриті" - сказав у своєму виступі на засіданні ради її голова, президент Союзу кризових менеджерів України Павло Міхайліді. Він підкреслив, що, безкоштовно попрацювати на благо розвитку держави може будь-хто, здатний формулювати і прописувати якісні пропозиції до нормативно-правовим актам, які готує Мінрегіон або відповідальний за їх реалізацію.

За різними оцінками, члени ради розраховують залучити до спільної роботи більше двохсот чоловік з різних сфер економіки і професій, з питань, віднесених до компетенції Мінрегіону, як на постійній так і на тимчасовій основі.

Щоб взяти участь у формуванні та роботі експертних груп Громадської ради, прохання заповнити та відправити до секретаріату заявку >>>.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...