Вівторок, 24 вересня 2019

Громадська рада запускає внутрішній корпоративний портал

Понеділок, 10 жовтня 2016 11:52

З метою підвищення ефективності комунікації між членами Громадської ради, представниками інститутів громадянського суспільства та експертами, консультаційно-дорадчий орган при Мінрегіоні запускає внутрішній корпоративний портал. Відповідне рішення було прийнято під час другого засідання Громадської ради, яке відбулося 28 вересня 2016 р.

Внутрішній портал ради дозволяє оперативно ділитися новинами, обмінюватися інформацією та підтримувати комунікації з усіма членами та експертами Громадської ради. Корпоративний портал - система управління внутрішнім інформаційним ресурсом ради для колективної роботи над завданнями, проектами і документами. Всі інструменти корпоративного порталу пов'язані між собою і спрощують робочі процеси: обговорення і узгодження, контроль завдань, роботу з колегами.

У наше століття інформаційних технологій від своєчасності та актуальності даних залежить правильність прийнятих рішень, їх своєчасність і ефективність. Особливо це актуально для складно структурованих організацій, в яких, щоб прийняти рішення потрібно отримати згоду від великої кількості робочих органів. Саме з цією метою Громадська рада і запускає внутрішній корпоративний портал, який об'єднає структуру ради та створить єдину комунікаційну платформу.

Програма порталу може бути встановлена ​​і на смартфони, що має прискорити процес комунікації в спільній роботі ради.

ФОТОРЕПОРТАЖ

icon pdfПрезентація внутрішнього корпоративного порталу Громадської ради при Мінрегіоні.pdf

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...