П'ятниця, 06 грудня 2019

У Луцьку запрацює унікальний Центр енергоефективності

Четвер, 22 вересня 2016 07:30

У Луцьку відкриють перший в Україні консультаційний центр для тих, хто хоче зробити свої будинки енергоефективними.

Відкриття Центру енергоефективності та енергозбереження відбудеться у четвер, 22 вересня, - розповів очільник Ради голів ОСББ Луцька Роман Бондарук.

З його слів, консультаційний центр запрацює на проспекті Перемоги, 12.

У ньому мешканці Луцька, Волині та інших міст України зможуть отримати поради щодо утеплення будинків, заміни вікон, проведення зовнішніх та внутрішніх робіт, спрямованих на енергоефективність.

Також фахівці центру розкажуть, як створити ОСББ та керувати багатоквартирним будинком, як отримати кредит для проведення енергоефективних заходів, допоможуть підготувати відповідні документи.

У Центрі енергоефективності та енергозбереження працюватимуть двоє консультантів, які навчались у міжнародних компаніях «Danfoss» та «Rehau». Їх послуги оплачуватиме фінансова корпорація IFC - одна з інституцій Світового банку.

Роман Бондарук каже, що цей центр – унікальний для України. Подібний є лише у Києві, але там його засновником є банк і відповідно установа надає консультації лише щодо кредитів.

Керівник Ради голів ОСББ Луцька додає, що будинок, в якому відкриють консультаційний центр, наразі проходить повну модернізацію – у ньому замінюють дах, інженерні мережі, будівлю утеплюють. Відтак, будинок на Перемоги, 12 може стати наочним прикладом енергоефективності.

Джерело

Новини ради

Олександр Сігал обраний головою експертної групи з питань теплоенергетики

9 червня 2017 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та...

Новини Мінрегіону

Впровадження надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває, — Роман Чуприненко

В рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» перші...